Mūsdienās ļoti daudzi vecāka gājuma cilvēki mirst no sirdslēkmēm. Vispopulārākais iemesls sirdslēkmēm ir aizsprostoti asinsvadi un ikdienas stress. Lai pasargātu sevi no iespējamā riska, ir  svarīgi rūpēties par sevi pēc iespējas ātrāk.

Vislielāko uzmanību vajadzētu pievērst pārtikai, kuru mēs ēdam. Ir dažādi produkti, ar kuru palīdzību mēs varam sevi pasargāt. Tos tad arī zemāk uzskaitīsim.

Apelsīnu sula

Šī sula ir pārpildīta ar antioksidantiem, kuri samazina asinsspiedienu un attīra asinsvadus.

Lasis

Šī zivs ir noderīga jūsu sirdij un asinsvadiem. Visi lašveidīgie produkti attīra jūsu artērijas.

Kafija

Pētījumi liecina, ka divas līdz četras tasītes kafijas ikdienā labvēlīgi ietekmē jūsu sirdi un asinsvads. Tikai esiet uzmanīgi, jo pārmērīgi dzert šo dzērienu nevajadzētu. Kad jūsu organismā kafijas ir par daudz, tad tā var nelabvēlīgi ietekmēt kunģa darbību.

Hurma

Dievišķīgā hurma. Tai piemīt daudzas ļoti labas īpašības. Hurma ievērojami pazemina holesterīna līmeni asinīs kā arī tā ir bagāta ar sterīniem.

Rieksti

Rieksti satur veselīgos taukus, kas īpaši samazina holesterīna līmeni jūsu asinīs, uzlabo atmiņu kā arī locītavu darbību. Mandeles un valrieksti ir īpaši svarīgi jūsu asinsvadiem. Sauja riekstu dienā var izmainīt visu.

Zaļā tēja

Zaļajā tējā esošie antioksidanti pazemina holesterīna līmeni un uzlabo metabolismu. Šis maģiskais dzēriens vienlaikus nomierina un uzlādē ar enerģiju.

Karijs

Indieši šo garšvielu pievieno praktiski jebkuram ēdienam. Karijs uzlabo asinsvadu stāvokli kā arī tam piemīt pretiekaisumu efekts.

Pilngraudu milti

Holesterīna sienas tiks iznīcinātas pateicoties pilngraudu miltiem. Sastāvs: brūnie rīsi, pilngraudu maize un auzas.

Arbūzi

Šīs gigantiskās, atsvaidzinošās ogas ir netikai gardas, bet arī dara brīnumus jūsu asinsvadu sistēmai. Tas notiek pateicoties tam, ka arbūzā ir slāpekļa oksīds.

Jūras kāposti

Šeit mēs varam nebeidzami uzskaitīt minerālus, proteīnus, vitamīnus, antioksidantus, kas atrodas jūras kāpostos. Regulāri uzturā lietojot šo produktu, jūsu holesterīna līmenis pārsteidzoši pazeminās vismaz par ~15%.

Siers

Šis pārsteidz visvairāk. Ja kvalitatīva satura sieru lieto mērenos daudzumos, tad var viegli pazemināt jūsu holesterīna līmeni.


Dalieties ar šo rakstu kādā no sociālajiem tīkliem, lai arī jūsu draugi pasargātu sevi no sirdslēkmes un artēriju aizsprostošanās. Ja jums ir zināms vēl kāds produkts, kas ietilpst šajā kategorijā, tad dariet mums un citiem to zināmu komentāru sadaļā.