Es aizgāju uz ballīti un atcerējos tavus vārdus-nelieto alkoholu! Es visu vakaru dzēru sulu. Tu teici, ka lepojies ar mani un es pa tiesi jutu, ka tā arī ir. Tu teici, ka nedrīkst sēsties pie stūres, kad esi dzēris, kaut gan mani draugi vienmēr darīja otrādi, bet kā vienmēr tev bija taisnība.

Kad ballīte bija galā, neviens vairs nedomāja vai ir dzēris, vai nav. Es aizgāju pie savas mašīnas, būdama pārliecināta, ka visu daru pareizi.

“Puisis,kurš bija vainīgs autoavārijā bija ļoti iereibis”, es šos vārdus sadzirdēju no policista, taču man likās, ka tas viss nenotiek pa īstam – man rinķī bija asins peļķe… no manām asinīm! Mammu, es taisos darīt visu, lai tu neraudātu.

“Šī meitene mirst”, bļāva ārsts. Viens no puišiem nolēma iedzert un braukt pārlieku lielā atrumā, bet galu galā mirstu es. “Mammu, es nevaru izteikt,ko jutu tajā sekundē, likās, ka mani griež simtiem nažu”, man ir jāiet bojā tikai tādēļ, ka kāds ir izlēmis piesēsties pie stūres dzērumā. Mammu, lūdzu nežēlo mani, pasaki manai māsai, lai viņa neraud un tētim, ka jāpaliek stipram. Es lidoju debesīs, no turienes es rūpēšos par jums.

Varbūt šo puisi neviens nemācīja, ka nedrīkst braukt dzērumā, bet tu mani mācīji un tas bija pareizi. Mammu, es jūtu kā mana elpošana paliek vājāka, esmu izmisumā. Tās ir manas dzīves pēdējās minūtes, es gribu, lai tu būtu man blakus. Es gribu tevi turēt pie rokas, kamēr nomirstu. Es gribu tev teikt, ka ļoti mīlu tevi. Ardievu, mamm!

Žurnālists, kurš atradās blakus ceļu satiksmes negadījumam, pierakstīja viņas pēdējos vārdus un drīz pēc tā viņš sāka kampaņu – “Pret braukšana dzērumā”. Dariet visu, lai cilvēki pievērstu uzmanību šai problēmai. Šī meitene ir tikai viena no tūkstošiem cilvēku, kuri katru gadu iet bijā autokatastrofās. Padalies ar šo ziņu, lai tie kuri alkohola reibumā sēžas pie stūres padomā!

Avots