Spēkā stāšanās datums: 2018. gada 07. oktobris

Laimigais.com darbojas http://www.laimigais.com majaslapā kā (“Pakalpojums”, “vietne”, “mājaslapa”).

Šajā lapā mēs jūs informējam par mūsu politikām attiecībā uz personas datu vākšanu, izmantošanu un izpaušanu, kad jūs izmantojat mūsu Pakalpojumu, un izvēles, kuras esat veikuši saistībā ar šiem datiem.

Mēs izmantojam jūsu datus, lai nodrošinātu un uzlabotu Pakalpojumu. Izmantojot Pakalpojumu, jūs piekrītat informācijas vākšanai un izmantošanai saskaņā ar šo politiku. Ja šajā konfidencialitātes politikā nav noteikts citādi, šajā konfidencialitātes politikā lietotajiem terminiem ir tāda pati nozīme kā mūsu pakalpojumu sniegšanas noteikumos, kas pieejami vietnē http://www.laimigais.com.

Informācijas vākšana un tās izmantošana

Mēs saglabājam dažāda veida datus, lai sniegtu un uzlabotu mūsu Pakalpojumu.

Saglabāto datu veidi

Personīgie dati

Izmantojot mūsu Pakalpojumu, mēs varam lūgt jūs sniegt mums noteiktu personiski identificējamu informāciju, kuru var izmantot, lai sazinātos vai identificētu jūs (“personas dati”). Personiski identificējama informācija var ietvert, bet ne tikai:

 • E-pasta adresi
 • Sīkdatnes un lietojuma datus

Lietojuma dati

Mēs varam arī apkopot informāciju par pakalpojuma piekļuvi un izmantošanu (“Lietojuma dati”). Šie lietojuma dati var ietvert informāciju, piemēram, datora interneta protokola adresi (piemēram, IP adresi), pārlūkprogrammas tipu, pārlūka versiju, apmeklētās pakalpojuma lapas, apmeklējumu laiku un datumu, šajās lapās pavadīto laiku, unikālu ierīces identifikatoru un citus diagnostikas rīkus.

Izsekošana un sīkdatnes dati

Mēs izmantojam sīkfailus un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai izsekotu darbību mūsu Pakalpojumā un glabātu noteiktu informāciju. Sīkfaili ir faili ar mazu datu apjomu, kas var ietvert anonīmu unikālu identifikatoru. Sīkfaili tiek sūtīti uz jūsu pārlūkprogrammu no vietnes un tiek saglabāti jūsu ierīcē. Izmantotās izsekošanas tehnoloģijas tiek izmantotas arī bākas, birkas un skriptus, lai savāktu un izsekotu informāciju, kā arī uzlabotu un analizētu mūsu Pakalpojumu. Jūs varat norādīt pārlūkprogrammai ‘atteikties’ no visiem sīkfailiem vai norādīt, kad sīkdatne tiek nosūtīta. Tomēr, ja jūs nepieņemat sīkdatnes, iespējams, ka nevarēsiet izmantot dažas mūsu Pakalpojuma daļas.

 

Sīkfailu piemēri, kurus mēs lietojam:

 • Sesijas sīkfaili. Mēs izmantojam Sesijas sīkfailus, lai apkalpotu mūsu Pakalpojumu.
 • Preferences sīkfailus. Mēs izmantojam preferences sīkfailus, lai atcerētos jūsu preferences un dažādus iestatījumus.
 • Drošības sīkfailus. Mēs izmantojam drošības sīkfailus drošības nolūkos.

Datu izmantošana

Laimigais.com izmanto iegūtos datus dažādiem mērķiem:

 • Pakalpojuma nodrošināšanai un uzturēšanai
 • Paziņojumiem par izmaiņām mūsu Pakalpojumā

 • Ļaut jums piedalīties mūsu pakalpojuma interaktīvās funkcijās, kad to izvēlaties

 • Nodrošināt klientu apkalpošanu un atbalstu

 • Sniegt analīzi vai vērtīgu informāciju, lai mēs varētu uzlabot Pakalpojumu
 • Pārraudzīt pakalpojuma lietošanu
 • Lai atklātu, novērstu un risinātu tehniskās problēmas

Datu pārsūtīšana

Jūsu informāciju, tostarp personīgos datus, var pārsūtīt un tos uzturēt datoros, kas atrodas ārpus jūsu valsts, provinces, apgabala vai citas valsts jurisdikcijas, ja datu aizsardzības likumi varētu atšķirties no jūsu jurisdikcijas.

Ja jūs atrodaties ārpus Latvijas un izvēlaties sniegt mums informāciju, lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs pārsūtam datus, tostarp personas datus, uz Latviju un apstrādājam to tur.

Jūsu piekrišana šai konfidencialitātes politikai, kurai seko jūsu iesniegta šāda informācija, ir jūsu piekrišana šādai nodošanai.

Laimigais.com veiks visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu dati tiek apstrādāti droši un saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku, un jūsu personiskie dati netiek pārsūtīti uz organizāciju vai valsti, ja vien nav veikta atbilstīga kontrole, ieskaitot nodrošinājumu no jūsu datiem un cita personiska informācija.

Datu atklāšana

Juridiskās prasības

Laimigais.com var atklāt jūsu personas datus, godprātīgos nolūkos . Šāda rīcība ir nepieciešama, lai:

 • Izpildītu juridiskās saistības
 • Aizsargātu un aizstāvētu Laimigais.com tiesības vai īpašumu

 • Novērstu vai izmeklētu iespējamo pārkāpumu saistībā ar Pakalpojumu
 • Aizsargātu Pakalpojuma lietotāju un tā personīgo drošību
 • Pasargātu no juridiskās atbildības

Datu drošība

Datu drošība mums ir svarīga, taču jāatceras, ka neviena darbībā internetā nav 100% droša. Kamēr mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargātu jūsu personas datus, mēs nevaram garantēt to pilnīgu drošību.

Pakalpojumu sniedzējiem

Mēs varam izmantot trešo personu uzņēmumus un privātpersonas, atvieglojot mūsu Pakalpojumu (“Pakalpojumu sniedzēji”), lai nodrošinātu mūsu vārdā pakalpojumu, lai veiktu ar Pakalpojumiem saistītus pakalpojumus vai palīdzētu mums analizēt, kā tiek izmantots mūsu Pakalpojums.

Šīm trešajām personām ir piekļuve jūsu personīgajiem datiem tikai, lai veiktu šos uzdevumus mūsu vārdā, un tām ir pienākums neizpaust un neizmantot to citiem mērķiem.

Analītika

Mēs varam izmantot trešās puses pakalpojumu sniedzējus, lai uzraudzītu un analizētu mūsu pakalpojuma izmantošanu. Mēs izmantojam Google Analytics.

 • Google Analytics ir Google piedāvātais tīmekļa analītikas pakalpojums, kas izseko un reģistrē vietnes datplūsmu. Google izmanto apkopotos datus, lai izsekotu un uzraudzītu mūsu pakalpojuma izmantošanu. Šie dati tiek kopīgoti ar citiem Google pakalpojumiem. Google var izmantot savāktos datus, lai personalizētu savas tīkla reklāmas. Varat atteikties no tā, ka pakalpojumā Google Analytics esat veicis darbību pakalpojumā, instalējot Google Analytics atteikšanās pārlūkprogrammas pievienojumprogrammu. Papildinājums neļauj Google Analytics JavaScript (ga.js, analytics.js un dc.js) dalīties ar informāciju par Google Analytics apmeklējumiem. Lai iegūtu plašāku informāciju par Google konfidencialitātes praksi, lūdzu, apmeklējiet Google konfidencialitāti un noteikumus mājas lapā: https://policies.google.com/privacy?hl=lv

Saites uz citām vietnēm

Mūsu mājaslapā var būt saites uz citām vietnēm, kuras mēs nepārstāvam. Ja jūs noklikšķināsiet uz trešās puses saites, jūs tiksiet novirzīts uz šīs trešās puses vietni. Mēs iesakām jums pārskatīt katras apmeklētās vietnes konfidencialitātes politiku.

Mēs nekontrolējam un neuzņemamies nekādu atbildību par trešo pušu vietņu vai pakalpojumu saturu, konfidencialitātes politiku vai praksi.

Bērnu privātums

Mūsu mājaslapa neattiecas uz personām, kas  ir jaunākas par 18 gadiem (“bērni”).

Mēs apzināti nevācam personisku identificējamu informāciju no personas, kas jaunākas par 18 gadiem. Ja esat vecāks vai aizbildnis un esat informēts, ka jūsu bērni ir devuši mums personas datus, lūdzu, sazinieties ar mums. Ja mēs uzzināsim, ka esam savākuši personas datus no bērniem bez vecāku piekrišanas pārbaudīšanas, mēs veicam pasākumus, lai šo informāciju noņemtu no mūsu serveriem.

Izmaiņas šajā konfidencialitātes politikā

Laiku pa laikam mēs varam atjaunināt mūsu konfidencialitātes politiku. Mēs paziņosim jums par visām izmaiņām, publicējot šajā lapā jauno konfidencialitātes politiku. Pirms izmaiņu stāšanās spēkā mēs informēsim jūs pa e-pastu un / vai ievērojamu paziņojumu par mūsu Pakalpojumu, un šīs konfidencialitātes politikas augšdaļā atjaunināsies “spēkā stāšanās datumu”. Ieteicams periodiski pārskatīt šo konfidencialitātes politiku attiecībā uz visām izmaiņām. Šīs konfidencialitātes politikas izmaiņas ir efektīvas, ja tās tiek publicētas šajā lapā.

Sazinies ar mums

Ja jums ir radusšies kādi jautājumi saistībā ar mūsu privātuma politku, lūdzu rakstiet mums uz zemāk norādīto e-pastu:

 • info@laimigais.com