Šī Slepenā Recepte Padarīs Jūsu Rokas Apbrīnojami Gludas Pāris Minūtēs!

Šī Slepenā Recepte Padarīs Jūsu Rokas Apbrīnojami Gludas Pāris Minūtēs!

Roku ādas kopšana ir ļoti svarīga, jo tas ir pirmais, ko apkērtējie pamana. Ne velti ir teiciens, ka sievietes vecumu nosaka pēc viņas rokām. Atgriest roku jaunību nemaz nav tik komplicēti – šajā rakstā jums parādīsim, kā tas izdarāms!

Mūsu roku ādai ir  ļoti plāns tauku slānīis, šī iemesla dēļ kolagēna un elastīna šķiedras sāk brukt, kā rezultātā novecošana top arvien pamanāmāka. Regulāra mazgāšana un sadzīves ķīmiju iedarbība var stipri bojāt roku ādu, tāpēc svarīgi ir īpaši pareizi tās kopt.

Eksperti apgalvo, ka olas baltumam ir maģiska iedarbība.

Kas jums ir jādara: ņemiet olas baltuma un sajauciet to  ar vienu ēdamkaroti medus. Pēctam ieziediet rokas ar šo maisījumu un ļaujiet tām nožūt. Pēcāk nomazgājiet rokas ar remdenu ūdeni un ieziediet tās ar pavisam nelielu daudzumu kokosa eļļiņas. Rezultāts būs pamanāms uzreiz.

 

 

 

 

 

 

Arī kartupelis palīdzēs.

Novāriet dažus kartupeļus un samīciet tos ar dakšiņu. Klāt pievienojiet divas ēdamkarotes olīveļļas, pienu un medu un visu šo ievietojiet ledusskapī. Ar šo mikstūru ieziediet rokas divas-trīs reizes nedēļā. Mikstūru uz rokām turiet apmēram 15 minūtes, pēcāk nomazgājot tās ar siltu ūdeni.

 

 

Mežrozīšu eļļa palīdzēs jūsu rokām atgūt jaunību un elastīgumu, kā arī šī eļļa ir izteikti barojoša.

Iemasējiet savas rokas katru dienu. Pēc masāžas roku mazgāšana nav nepieciešama. Tieši tik vienkārši.

 

 

 

 

Citrons ar cukuru.

Izspiediet citronu, pievienojot tikpat daudz cukura un ierīvējiet šo mikstūru jūsu rokās. Šī kombinācija uzlabos mikrocirkulāciju. Nomazgājiet rokas ar siltu, pēcāk ar vēsu ūdeni.

 

 

 

 

Mandeļu eļļa. 

Dienas otrajā pusē iemasējiet rokas ar mandeļu eļļiņu, pectām tā iegremdējiet vēsā ūdenī uz apmēram 5 minūtēm. Pēcāk ieziediet rokas ar mitrinošu krēmu un uzvelciet kokvilnas cimdus un dodieties atpūtā. REZULTĀTI BŪS NETICAMI. Pamēģiniet!

 

 

 

Vazelīns. Uzvelciet kokvilnas cimdus un atstājiet tos virsū uz nakti.

Neizmantojiet karstu ūdeni roku mazgāšanai, jo tas var sausināt jūsu ādu.

Pievērsiet uzmanību, lai rokas būtu pasargātas no aukstuma.

 

 

Aukstajā laikā valkājiet cimdus, lai pasargātu savas dārgās rokas. 🙂

 

 

 

 

 


Ja jums patika šis raksts, tad dalieties tajā ar saviem draugiem kādā sociālajā tīklā. Ja jums ir zināma kāda pašmāju metode, kas augstāk netika pieminēta, lai padarītu gludas rokas, tad droši rakstiet zemāk redzamajā komentāru sadaļā.

1 Comment

  1. čau

    čau

Leave a reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.