Mūsdienās gūt papildus ienākumus internetā paliek ar vien vieglāk un vieglāk. Šī iemesla dēļ mūsu mājaslapas redaktori devās veikt padziļinātu pētījumu, kurā tie atklāja kaut ko šokējošu. Rīdzeniece Baiba Ruškāne, kas sabiedrībā ir zināma kā uzņēmēja un Loteriju sindikāta vadītāja, ir izveidojusi privātu mājaslapu, kurā atklāti runā par apbrīnojami vienkāršo metodi, ar kuras palīdzību iespējams tikt pie prāvām naudas summā. Mūsu redaktori ieintriģēti devās izmēģināt Baibas metodi un rezultāti bija fenomenāli. “Jūs beidzot varat laimēt, nepaļaujoties tikai uz veiksmi, bet arī detalizētu statistiku un analīzi. Pietiek pirkt “tukšās” biļetes – ir pienācis laiks beidzot arī laimēt!” stāsta Baiba. Mūsu redakcijai veiksmīgi izdevās sazināties ar pašas mājaslapas autori Baibu un ar viņas atļauju zemāk pārpublicēt pilno rakstu.


Kāpēc tieši es un ko es piedāvāju?

Jo man ir zināšanas, kā pelnīt zinot statistiku, kombinatoriku un citas nepieciešamās iemaņas. Man nepatīk sociālie tīkli, bet draugi pierunāja uzņemties sindikāta paplašināšanu un tāpēc arī tika izveidota šī mājas lapa, lai cilvēki varētu atrast informāciju un pelnīt kopā.

Zemāk man ļoti mīļais konta izraksts ar pirmajiem rezultātiem. :)

Super sajūtas, ka ieejot veikalā beidzot VISU vari atļauties! :)

Klikšķini uz attēla, lai to palielinātu


Kā tas sākās un kāpēc tas viss strādā?

Pēc izglītības esmu matemātiķe, bet ikdienā vadu savu uzņēmumu.

Reiz, kad rakstīju pasūtījuma bakalaura darbu, lasot kāda ārzemju profesora studijas par to, kā izmantot ticamības teoriju, prognozējot loterijas rezultātus. Bija interesanti un likās ticami, tāpēc nolēmu pārliecināties un praktiski izmēģināt vai ir iespējams prognozēt skaitļu kombinācijas loterijā.

Man paveicās uzminēt pa četriem skaitļiem septiņās biļetēs. Lai arī ne visai precīzi, taču šī metode darbojās! Pēc dažiem gadiem es saņēmu vēstuli no viena sena drauga ar lūgumu palīdzēt uzrakstīt maģistra darbu. Iedomājieties – viņa maģistra darba tēma bija tieši par to, par ko es interesējos.

Ātri pēc tam par mums sāka interesēties Amerikas loteriju īpašnieki un vadītāji. Lielāko iespaidu viņiem deva tas, ka mēs uzlabojām jau esošu kombināciju ģenerēšanās metodi, kas ir izmēģināta arī praksē!

Metodes pārbaude bija pavisam vienkārša, bet reizē arī ļoti iespaidīga: formula izmeta kā minimums 7 kombinācijas no 10 jebkurā loterijā, ja tikai bija iespējams dabūt tās loterijas izlozes vēsturi, ne mazāk par 1.5 gadiem vai 180 sērijām.

Loteriju īpašnieki redzēja reālus draudus savam biznesam!

Noteikumos rakstīts, ka visiem loteriju datiem jābūt publiskiem un pieejamiem katram interesentam, lai varētu ar tiem iepazīties. Tas ir pārdoto biļešu daudzums, laimīgās biļešu numuru kombinācijas un cita informācija. Visi šie dati tiek izmantoti, lai ar mūsu „programmu” izskaitļotu laimīgās numuru kombinācijas.

Kad Latvijā parādījās Superbingo, tas bija apmēram 15 gadus atpakaļ, mēs sapratām, ka tā ir iespēja LABI NOPELNĪT!

Un jau drīzumā es biju katras izlozes televīzijas studijas viesis, kur esmu laimējusi automašīnas, dažādas naudas balvas daudzu tūkstošu latu un eiro vērtībā.

Daudzi uzskata, ka esmu radiniece loterijas organizatoriem, bet tā nav taisnība. 🙂

MUMS IR SINDIKĀTS!

Sindikāta būtība: grupas dalībnieki „samet“ naudu un nopērk lielu daļu konkrētas loterijas biļešu tirāžu. Dažas no visas grupas (parasti tās ir pāris biļetes) laimē lielas summas.Visas laimētās summas tiek saliktas kopā un sadalītas visiem sindikāta biedriem proporcionāli pēc tā, cik, kurš nopirka biļetes. Šādā veidā neviena no biļetēm nebūs neveiksmīga. Laimē visi.

Ņemot vērā nesenos notikumus ar to kā lielajā laimesratā 25000 EUR laimests acīmredzami nobīdījās, lai netiktu aizķerts, mēs nolēmām pievērsties lielākām un grandiozākām loterijām, tādas kā: Powerball, Eirojackpot, EuroMillion un citām.

Jo piekritīsi, 400 000 000 $ DŽEKPOTS ir daudz iespaidīgāks nekā vietējā SuperBongo piedāvātie tūkstoši.
Un šobrīd esam pārliecināti, ka laimesti un iegūtā peļņa šajās loterijās ir daudzas reizes lielāki!

Lai uzsāktu aktīvu dalību kopā ar mums, tev ir jāpiereģistrējas pie oficiālā loteriju pārdevēja spiežot šeit.


Kā atrast sindikātu un tajā piedalīties? – Pavisam vienkārši!


Tiklīdz tu būsi iegādājies savu daļu sindikātā, tu arī saņemsi visu papildus informāciju par gaidāmajām izlozēm un laimestiem.

Lai izslēgtu liekus jautājumus, nekādu naudu personīgi man, pārskaitīt nevajag, viss notiek tikai ar oficiālā loteriju brokera starpniecību.

Tu iegādājies loterijas biļetes pie viņa, un arī laimestus izmaksā šis brokeris.

Mēs piedalīsimies lielākajās Eiropas un ASV loterijās, un es garantēju, ka laimesti būs praktiski katru reizi.

Protams paliek 0,01% iespējamība, ka būsim nošāvuši greizi, bet par cik mēs laimējam faktiski ik reizi, loterija ir mūsu regulāro ienākumu avots.

Kamēr tu vēl šaubies, tikmēr mēs turpinām pelnīt, tāpēc neatliec lēmumu un pievienojies mums.

Jo piekritīsi – viens kaujas laukā nav karotājs, tāpēc arī te, tu būsi viens no kopīgas idejas komandas biedriem.

Kā strādā sindikāts?

Tu iegādāsies manas formulas izstrādātos 50, 100, 200, 2000 spēles variantus, cits iegādāsies arī tikpat daudz, un vēl cits arī tikpat daudz, kādam no mums trāpīsies laimīgā kombinācija savukārt kādam nē.

Bet tāpēc tam ir domāts sindikāts, mēs jebkurā gadījumā iegūto laimestu sadalīsim savā starpā, to godīgi mūsu starpā sadalīs biļešu tirgotājs, kurš pārskaitīs laimestu pa tiešo katra dalībnieka bankas kontā, un tāpēc arī laimests tiek garantēts jebkurā salikumā!

Protams, nav obligāti man ticēt un spēlēt loterijas kopā. Tu vari piedalīties Pasaules lielākajās loterijās arī individuāli. Izvēlies un spēlē jebkuru no tām. Tas nav sarežģīti. Uzreiz pēc reģistrācijas un biļešu iegādes tavā e-pastā saņemsi savas loterijas biļetes skanētā veidā, kuras var pārbaudīt oficiālajās loteriju mājaslapās, un laimesta gadījumā, nauda automātiski tiks ieskaitīta tavā bankas kontā. Veiksmi! 🙂

Lūgums no Tavas puses – kad metodi jau pielietosi, pastāsti lūdzu arī citiem kā Tev gāja, pievieno savu komentāru!